Technologické centrum Praha

Seminář - Smlouva o patentové spolupráci (PCT)

...známe cenu myšlenky

Seminář - Smlouva o patentové spolupráci (PCT)

Seminář - Smlouva o patentové spolupráci (PCT)
Typ akce: seminář
Kdy: 10.06.2024 10:00
Kde: Úřad průmyslového vlastnictví, Ant. Čermáka 2a, Praha 6 / online

Detailní informace:

V návaznosti na naši květnovou akci Ochrana duševního vlastnictví na trzích jihovýchodní Asie vás chceme informovat o semináři, který pořáda Světová organizace duševního vlastnictví (WIPO) ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví a Visegrádským patentovým institutem dne 10. června od 10 hod. Jedná se o hybridní seminář "PCT for V4 Seminar on Patent Cooperation Treaty for Innovators from Universities, Startups and SMEs", věnovaný mezinárodnímu PCT systému patentových přihlášek.
Seminář se uskuteční v prostorách Úřadu průmyslového vlastnictví nebo ho můžete sledovat online.

PCT smlouva umožňuje získat patentovou ochranu vynálezu současně ve více než 150 smluvních státech světa a to prostřednictvím jediné „mezinárodní“ patentové přihlášky.

V programu semináře, který je určen především pro zájemce z univerzit, výzkumných organizací, inovativních malých a středních firem a technologických start-up firem, vystoupí experti z WIPO, Visegradského patentového institutu a Úřadu průmyslového vlastnictví. 
Seminář se uskuteční v angličtině, tlumočení nebude zajištěno.

Program ZDE.

Zájemci z řad inovátorů a startupů si mohou na 10. června rezervovat schůzku na „PCT klinice“ nebo koučink s expertem z WIPO prostřednictvím hana.churackova@upv.gov.cz nebo cebsmc@wipo.int.

Odkaz na registraci naleznete ZDE