Technologické centrum Praha

TC Praha: Workshopy, výsledky vybraných výzev i nová brožura

...známe cenu myšlenky

Publikováno: 03.03.2023 Typ publikace: TC Praha na Vědavýzkum.cz

TC Praha: Workshopy, výsledky vybraných výzev i nová brožura

TC Praha: Workshopy, výsledky vybraných výzev i nová brožura

Články ke stažení:

Národní informační centrum pro Evropský výzkum (NICER) Technologického centra Praha připravilo nové číslo měsíčního přehledu novinek z oblasti rámcových programů EU – H2020 a Horizont Evropa. Přečtěte si o plánovaných seminářích ze série Jak na Horizont Evropa, podívejte se na novou brožuru k MSCA a českých úspěších v zapojení do rámcových programů EU.

Novinky v kostce

Národní kontakty pro tyto programy Vám přináší video-pozvánku na jarní sérii workshopů Jak na Horizont Evropa. Žadatelům o granty ERC by neměla uniknout pozvánka na přípravný workshop k výzvám ERC 2024.

Nepřehlédněte možnost navázat nové kontakty pro řešitelská konsorcia v rámci partnerských burz, aktuálně pro klastr 1, klastr 2 a hned dvě burzy v rámci klastru 3. Dále přinášíme informace o podaných projektech a výsledcích vybraných výzev, tentokráte např. v klastru 4 ve výzvě vyhlášené v rámci Eranetu M-ERA 2022 (kde uspěly i české subjekty).

Upozornit bychom Vás také chtěli na nově vyhlášené výzvy v rámci klastru 5, Eranetu M-ERA 2023, Eurostars 3 nebo výzvu evropského partnerství Clean Aviation. Neváhejte se zaregistrovat na informační den MSCA Staff Exchanges nebo infodny pro otevřené výzvy v klastrech 2, 3 a Euratomu. V neposlední řadě si můžete připomenout, jaké informace zazněly na Národním informačním dni MSCA. 

 

O dalších vybraných aktivitách se dočtete na Vědavýzkum.cz