Technologické centrum Praha

Setkání k 30. výročí založení TC Praha

...známe cenu myšlenky

Setkání k 30. výročí založení TC Praha

07.06.2024

Zaměstnanci Technologického centra Praha se sešli 6. června v krásném prostředí Vily Lanna
v Praze 6, aby si připomněli 30 let od svého založení v roce 1994. Na akci byli pozváni také členové Rady TC, hosté z Akademie věd ČR spolu s paní předsedkyní a další hosté z řad státní správy, se kterou byla činnost TC úzce pracovně spojena v době vzniku a je i dnes. Za Úřad vlády ČR přišel popřát v krátkém proslovu Pavel Doleček, za Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy popřála hodně dalších úspěchů Lucie Núňez Tayupanta, pro další skvělou spolupráci do budoucna se vyjádřil Marian Piecha z Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a za AV ČR přál hodně dalších sil Karel Aim, který byl mnoho let členem Rady TC.
Sám Karel Klusáček se ve své úvodní řeči ohlédl za důležitými milníky v historii instituce a zdůraznil význam dlouholetého partnerství jak s Akademií věd, tak s institucemi, jejichž zakázky a spolupráce jsou alfou a omegou činnosti TC Praha.

Úvodní řeč ředitele Klusáčka, zdravice hostů „řečníků“ i poděkování Michala Pazoura za zaměstnance si budete moci poslechnout v nadcházejících dnech na našem YouTube kanále, kam umístíme pořízený záznam.

Odpoledne se neslo v duchu příjemného jídla, pití, networkingu a společenských her. Atmosféru akce přibližuje fotogalerie, viz link pod úvodní fotografií.