Technologické centrum Praha

EDIH Twister Vol. V - Česká republika a Rakousko

...známe cenu myšlenky

EDIH Twister Vol. V - Česká republika a Rakousko

01.03.2024 Autor: Petr Hladík

EDIH Twister Vol. V - Česká republika a Rakousko

Uzavírá se cyklus přeshraničních seznamovacích a prezentačních akcí EDIH Twister – série informačních, kontaktních a networkingových akcí realizovaných v souvislosti se spuštěním nových služeb z evropských center pro digitální inovace (EDIH) na podporu digitální transformace malých a středních podniků i veřejných organizací.

Agentura CzechInno a šest českých EDIHů (EDIH Cybersecurity Innovation HubEDIH ČVUTEDIH OstravaEDIH Brain4IndustryEDIH-DIGIMAT a EDIH Northern and Eastern Bohemia) zvou tentokrát své rakouské kolegy (EDIH AI5ProductionCrowd in MotioninnovATE a Applied CPS) do jihomoravské metropole ke společnému setkání a diskuzi o tom, co v oblasti podpory rozvoje technologií i zvýšení efektivity mohou EDIhy nabídnout a jak si navzájem pomoci v přeshraničním kontextu. 

Hlavními tématy akce budou kybernetická bezpečnost, umělá inteligence, pokročilá digitalizace v MSP, veřejném sektoru, ale i v průmyslu a podpora zvyšování vnitřní efektivity firem i organizací s pomocí digitálních nástrojů.

Technologické centrum Praha, koordinátor Enterprise Europe Network ČR a člen EDIH Cybersecurity Innovation Hub, podporuje synergii mezi těmito podpůrnými strukturami.