Technologické centrum Praha

Projekt na podporu digitalizace

...známe cenu myšlenky

Projekt na podporu digitalizace

05.01.2023

Projekt na podporu digitalizace

Jste malý nebo střední výrobní podnik? Máte zájem o digitalizaci svého podnikání? Nabízíme účast v projektu ADMA TranS4MErs na podporu digitalizace malých a středních podniků (MSP), jehož je Technologické centrum Praha členem.

Záměrem projektu je mj. umožnit MSP stát se tzv. továrnami budoucnosti, aby byly schopné reagovat na současné ekologické, digitální a společenské výzvy. Poslouží k tomu komunitní platforma, kde se potkávají MSP s transformery a poskytovateli odborných služeb
(tzv. Service Providers), v kombinaci se školícími aktivitami, asistenčními programy a sadou různých aplikací.

Po absolvování úvodního digitalizačního scanu získá firma vyhodnocení a doporučení k následujícím podpůrným aktivitám. Firma může využít nabídku služeb na rozvíjení digitalizačních dovedností – bezplatně od členů konsorcia projektu nebo jako placenou službu
u externích poskytovatelů.

Pro účast v projektu je třeba se registrovat ZDE („Start your transformation journey“). Průběžně probíhají výzvy, které firmám umožňují bezplatné čerpání služeb. Aktuálně otevřené výzvy sledujte na Open calls – nyní běží 1. výzva s deadlinem 18. 1. 2023.

Do projektu se lze také zapojit jako:

  • transformer – jste odborníkem na digitalizaci a chcete se stát součástí platformy, podporující výměnu znalostí a zkušeností v této oblasti. Naučíte se metodiku ADMA TranS4MErs a získejte její značku kvality. Registrujte se ZDE („Become a trans4mer“).
  • tzv. Service Provider – jste pokročilá firma v oblasti digitalizace a můžete nabídnout své aktivity či poradenství v této oblasti. Služby jsou poskytovány na komerční bázi. Registrace je ZDE („List your services and tools“).

V případě zájmu nebo dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit: J. Janošec, janosec@tc.cz