Technologické centrum Praha

Pomáháme objevovat a rozvíjet vizionáře

...známe cenu myšlenky

Pomáháme objevovat a rozvíjet vizionáře

16.12.2022

Pomáháme objevovat a rozvíjet vizionáře

Již po dvanácté ocenila porota vědce a podnikatele v soutěži Vizionáři, jež hledá projekty s přesahem, s přidanou hodnotou, nejen v oblasti technologické a ekonomické, ale s celkovým významným pozitivním dopadem na společnost.

Technologické centrum Praha jako koordinátor sítě Enterprise Europe Network v České republice (EEN) je dlouhodobým partnerem Vizionářů, neboť tato aktivita přispívá ke zvyšování povědomí o inovativních počinech českých firem a úspěch v této soutěži je dalším krůčkem k jejich úspěšnému rozvoji. „Velmi náš těší, že naši klienti se pravidelně v této soutěži umísťují mezi oceněnými“, říká Silvia Jirásková, koordinátorka sítě EEN v ČR.

I letos byla oceněna řada zajímavých projektů, které zlepšují náš život v různých oblastech – od precizního zemědělství, či lesnictví, technologie šetřící a upravující vodu, přes inovativní bateriové systémy, projekty internetu věcí, chytrá zařízení pro zrakově postižené až po vysoce sofistikované projekty z oblasti zdravotnictví.

V textu na webu Oddělení rozvoje podnikání si přečtěte o třech oceněných firmách, které TC Praha podporuje a s potěšením sleduje jejich úspěchy.

Podívejte se na celkové výsledky Vizionářů 2022

Foto: CzechInno