Technologické centrum Praha

Klienti Technologického centra AV ČR se stali Vizionáři roku 2019

...známe cenu myšlenky

Klienti Technologického centra AV ČR se stali Vizionáři roku 2019

09.12.2019

Klienti Technologického centra AV ČR se stali Vizionáři roku 2019

Technologické centrum AV ČR gratuluje – jeho klienti FUTTEC a.s. a LAVARIS s.r.o. se stali Vizionáři 2019 a ředitel Karel Klusáček Osobností projektu Vizionáři 2019.
V úterý 3. prosince 2019 byli vyhlášeni na slavnostním ceremoniálu Vizionáři letošního roku. Technologické centrum AV ČR jako koordinátor sítě Enterprise Europe Network v ČR, jeden z odborných partnerů soutěže, mohlo slavit úspěch svých klientských firem. Jednu z hlavních cen získal výrobce stroje na opravu výtluků FUTTEC a.s., který využívá mikrovlnnou technologii pro velmi kvalitní opravy asfaltových vozovek. Druhým VIZIONÁŘEM roku 2019 se stala společnost LAVARIS s.r.o., jež vyvíjí technologie na recyklaci různých odpadních materiálů. Cenu společnost získala za vysoce výtěžnou recyklaci odpadů ze zpracování starých pneumatik. Intenzivní spolupráce probíhá také se společností Sense Vital Air, která získala za svou unikátní čističku vzduchu čestné ocenění odborné poroty.
Porota rovněž již počtvrté udělila titul Osobnost projektu Vizionáři, který v letošním ročníku získal Ing. Karel Klusáček, CSC., MBA, ředitel Technologického centra AV ČR. Ocenění bylo uděleno za celoživotní přínos v oblasti podpory českého inovačního podnikání.
Celý článek a fotogalerii naleznete zde.