Technologické centrum Praha

Evropské infodny a burza k výzvám 2024 v Klastru 3

...známe cenu myšlenky

Evropské infodny a burza k výzvám 2024 v Klastru 3

Evropské infodny a burza k výzvám 2024 v Klastru 3

Soubory:

Kontakt na pořadatele

Evropská komise a síť národních kontaktů SEREN5

svejcarova@tc.cz

Typ akce: informační den
Kdy: 12.06.2024 - 13.06.2024
Kde: Brusel a zároveň online
Registrace: Registrace

Detailní informace:

Ve dnech 12. a 13. června 2024 proběhnou Evropské informační dny k výzvám r. 2024 Horizontu Evropa, Klastru 3 - bezpečnost občanů ve společnosti. 

V letošní výzvě má uzávěrku celkem 25 témat, a to 20. listopadu 2024. Zástupci Evropské komise tato témata podrobně představí při prvním dni akce. Výzvy jsou k dispozici v přiloženém souboru.

Informační dny nabídnou jako doprovodnou akci partnerskou burzu pro navazování spolupráce
v projektech. Na burzu je již nyní možné čerpat cestovní grant až do výše 1000 EUR na pokrytí nákladů na letenku a hotel.

Burza proběhne ve druhém dni akce a účastníci při ní mohou osobně představit své nápady, kterými chtějí přispět do projektů v konkrétních vybraných výzvách. Jedná se o tzv. pitch sessions, což jsou bloky přibližně 3 minutových prezentací účastníků. S přípravou prezentací pomůže i krátký webinář 17. května, viz příloha, nebo Vaše české národní kontakty

Registrujte se co nejdříve, k účasti na místě je k dispozici pouze 190 míst. Registrace probíhá přes platformu kontaktů SEREMA, v níž si vytvořte profil a přihlaste se k onsite nebo online účasti
v menu "Agenda". Podrobný postup naleznete v SEREMA.

V případě dotazů se obracejte na národní kontakty