Technologické centrum Praha

MASTER CLASS: Finanční pravidla Horizontu Evropa

...známe cenu myšlenky

MASTER CLASS: Finanční pravidla Horizontu Evropa

MASTER CLASS: Finanční pravidla Horizontu Evropa

Kontakt na pořadatele

Typ akce: seminář
Kdy: 06.06.2024 9:00 - 12:30
Kde: online
Registrace: geform.tc.cz

Detailní informace:

Dne 6. června 2024 pořádá Technologické centrum Praha online seminář zaměřený na finanční pravidla Horizontu Evropa a jejich implementaci v národním prostředí.

Proč Master Class?

Znáte finanční pravidla projektů Horizontu Evropa, ale v praxi narážíte na komplexní problémy či národní specifika a máte otázky, které chcete diskutovat? Chcete se dozvědět, co se v pravidlech v posledním roce změnilo? Master Class je určen právně Vám.

Co je to Master Class?

Jedná se o nadstavbu finančního semináře, který se konal v květnu 2023 a jehož záznam je k dispozici na YouTube kanále TC Praha. Master Class rozšiřuje informace poskytnuté v rámci finančního semináře o:

  • novinky ve finančních pravidlech
  • diskusi s národními kontakty o často kladených otázkách
  • pohled auditora se zkušenostmi z již proběhlých kontrol

Program si můžete prohlédnout zde

Jak se zapojit?

V případě zájmu o účast se, prosím, zaregistrujte. Odkaz na sledování bude zaslán s předstihem všem zaregistrovaným účastníkům. Otázky a témata, o kterých chcete distkutovat, nezapoměňte uvést do registračního formuláře. Možnost pokládat otázky v průběhu akce bude z kapacitních důvodů omezená.

Na koho se můžete těšit?

Novinkami i diskusí Vás provedou Lenka Chvojková a Milena Lojková z Technologického centra Praha a Josef Kafoněk ze společnosti Interexpert Bohemia.