Technologické centrum Praha

Ochrana duševního vlastnictví na trzích jihovýchodní Asie

...známe cenu myšlenky

Ochrana duševního vlastnictví na trzích jihovýchodní Asie

Ochrana duševního vlastnictví na trzích jihovýchodní Asie

Soubory:

Kontakt na pořadatele

Václav Suchý, TC Praha

Telefon: 728 082 895

suchy@tc.cz

Typ akce: seminář
Kdy: 21.05.2024 10:00 - 12:45
Kde: Technologické centrum Praha, Ve Struhách 27, Praha 6

Detailní informace:

Podmínkou úspěšného rozvoje firmy, inovací nebo expanze na zahraniční trhy je adekvátní ochrana duševního vlastnictví (IPR). Jak chránit logo, značku, technický vzor, objev nebo inovace v zahraničí nebo jak zajistit ochranu inovací na zahraničních veletrzích?

Technologické centrum Praha v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network ČR, South-East Asia IP SME Helpdesk a agentura CzechTrade připravily seminář věnovaný praktickým aspektům ochrany IPR zejména pro firmy, které chtějí exportovat a uspět na trzích zemí jihovýchodní Asie. Tento lidnatý a dynamicky se rozvíjející region se v posledních letech stává významným cílem našich exportérů a nabízí i řadu dalších příležitostí pro podnikání.

Program semináře bude věnován aktuální situaci v oblasti duševních a zejména průmyslových práv v zemích jihovýchodní Asie a pomoci, kterou mohou české exportní společnosti (především MSP) získat v tomto regionu. Řadu užitečných informací najdou i zájemci o zahraniční expanzi a ochranu svých inovativních výrobků v zahraničí všeobecně.

Podmínkou účati je registrace.