Technologické centrum Praha

Cybersecurity Twister pro malé a střední podniky

...známe cenu myšlenky

Cybersecurity Twister pro malé a střední podniky

Cybersecurity Twister pro malé a střední podniky

Kontakt na pořadatele

Petr Hladík

Telefon: 724 353 606

hladik@tc.cz

Kdy: 04.04.2024 10:00 - 12:00
Kde: ONLINE

Detailní informace:

Technologické centrum Praha, člen konsorcia CyberSecurity Hub CZ, zve na informační webinář Cybersecurity Twister pro malé a střední firmy, který přiblíží, jakým typickým rizikům v oblasti bezpečnosti dat firmy dnes čelí a jak se na jejich zvládnutí připravit – např. i s využitím testovacích, vzdělávacích, konzultačních a dalších služeb konsorcia hubu.

V oblasti informační a kybernetické bezpečnosti malé a střední firmy často nevědí, kde začít. Někdy si nejsou ani vědomy toho, že mají nebo mohou mít nějaký bezpečnostní problém. Komplexní řešení je příliš nákladné, nejisté a zdlouhavé. A než nastane skutečná škoda způsobená únikem dat nebo paralýzou činnosti firmy v důsledku kyberútoku, chybí často motivace k řešení problému.

CyberSecurity Hub CZ může firmám efektivně, rychle a navíc bezplatně pomoci s řešením rizik v oblasti informační a kybernetické bezpečnosti a tím posílit jejich bezpečí a odolnost.

Účast na webináři i veškeré služby CyberSecurity Hub CZ jsou pro malé a střední podniky díky podpoře z programů Digitální Evropa a Národní plán obnovy zcela zdarma.

Více informací o akci, program i registrace na www.cybersecuritytwister.cz.