Technologické centrum Praha

Digitální transformace malých a středních firem a její financování

...známe cenu myšlenky

Digitální transformace malých a středních firem a její financování

Digitální transformace malých a středních firem a její financování

Soubory:

Kontakt na pořadatele

Petr Hladík

Telefon: 724 353 606

hladik@tc.cz

Kdy: 15.09.2023 9:00 - 15:15
Kde: Best Western Hotel Vista, Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava – Zábřeh

Detailní informace:

Podmínkou konkurenceschopnosti, úspěchu na trhu a dalšího rozvoje firmy byla vždy schopnost připravit se na změny v podmínkách podnikání, přizpůsobit se jim a inovovat. V poslední době se tato schopnost váže také na nové technologie, které mají potenciál zvyšovat efektivitu výroby a obchodu a podporovat růst a rozvoj podniků.

Technologické centrum Praha (TC Praha), síť Enterprise Europe Network ČR (EEN ČR), Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) a Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje v Ostravě (KHK MSK) připravily praktický seminář věnovaný různým aspektům digitální transformace podniků vedoucí k vyšší efektivitě a lepším výsledkům podnikání.

Seminář je určený zejména malým a středním podnikům a nabídne informace o tom, proč je digitální transformace podniku důležitá, na co by si měl dát podnik při digitalizaci pozor a kdo mu s digitalizací může pomoci.

Seminář také poradí, kde se na digitalizaci dají získat finanční zdroje a zástupci MPO představí podzimní dotační výzvy na podporu digitalizace Digitální podnik, Technologie 4.0 a Technologie CLLD a možnost čerpání dotací z Programu Digitální Evropa.

Účast na semináři je bezplatná a její podmínkou je registrace, která bude potvrzena.