Technologické centrum Praha

Český kosmický průmyslový den

...známe cenu myšlenky

Český kosmický průmyslový den

Český kosmický průmyslový den

Soubory:

Typ akce: veletrh
Kdy: 14.11.2018 9:00 - 15:00
Kde: Hvězdárna a planetárium, Brno

Detailní informace:

Přijměte pozvání do Brna na první Český kosmický průmyslový den, na kterém budete mít možnost se seznámit s českými i zahraničními firmami#### působícími v kosmickém průmyslu. Firmy zde představí své produkty a služby, vy zde budete mít prostor nejen pro obchodní jednání s firmami v rámci networkingové zóny, ale i možnost získat informace o zapojení se do programů ESA nebo o technologickém transferu pro vaši firmu.

Součástí kosmickéhé dne budou odborné semináře, Space Job Fair i technologická konference Gate2Space, kde budou představeny programy ESA. 

Cílem akce je posílit vazby a spolupráci mezi kosmickým průmyslem o ostatními sektory. Představí se zde české firmy z oboru jako je Evektor, 5M a OctoGeo či nadnárodní firmy jako Honeywell, Thales Alenia a OHB.

Technologické centrum AV ČR je partnerem akce a spoluorganizátorem konference Gate2Space. (O Gate2Space informujeme samostatně, ale registrovat se můžete také zde).

Akce je pro účastníky zdarma.

Pozvánku s programem nalezente v příloze níže. Registrace viz odkaz níže.

Více o akce také na webu Českého kosmického portálu.


Akce se koná v rámci Českého kosmického týdne, za podpory generálního partnera OHB a partnerů SAB Aerospace, Thales Alenia a Honeywell. Organizátory jsou Agentura CzechInvest, Ministerstvo Dopravy, Technologické centrum Akademie věd ČR a Jihomoravské Inovační centrum JIC.