Technologické centrum Praha

EC Communication Campaign: Personnel costs in Horizon 2020

...známe cenu myšlenky

EC Communication Campaign: Personnel costs in Horizon 2020

Typ akce: informační den
Kdy: 14.11.2018 9:00 - 15:30
Kde: Technologické centrum AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6

Detailní informace:

Přijměte pozvání na komunikační kampaň k osobním nákladům programu Horizont 2020 se zástupci Evropské komise,#### která se uskuteční v prostorách TC AV ČR 14. listopadu 2018. Cílem komunikační kampaně je umožnit účastníkům přímý kontakt s řečníky
z Evropské komise
a nabídnout prostor k diskusi o otázkách, které se v souvislosti s osobními náklady H2020 objevují na národní úrovni. Komunikačním jazykem bude angličtina.

Na akci bude také představen dokument, který byl připraven ve spolupráci s Evropskou komisí, „PŘÍKLADY: Skutečné osobní náklady v H2020 - Aplikace pravidel H2020 pro výpočet osobních nákladů v českém prostředí“.

Účastníci mají možnost do 17. října zasílat do Technologického centra (chvojkova@tc.cz) dotazy, které by rádi v rámci akce diskutovali se zástupci Evropské komise. Dotazy zasílejte v angličtině, aby mohly být přeposlány Evropské komisi (dotazy v češtině nebudou zohledněny).

Program akce je k dispozici zde.LiveStream

Na akci se můžete zaregistrovat vyplněním jednoho z následujících registračních formulářů:
pro ÚČAST V PROSTORÁCH TC AV ČR se zaregistrujte zde (nejpozději do 1. listopadu 2018 nebo do naplnění kapacity místnosti).

pro ONLINE SLEDOVÁNÍ se zaregistrujte zde (odkaz na online přenos bude zaslán zaregistrovaným zájemcům jeden den před konáním akce).