Technologické centrum Praha

Smart Business Festival 2020-21 aneb z krize ven chytře

...známe cenu myšlenky

Smart Business Festival 2020-21 aneb z krize ven chytře

Typ akce: konference
Kdy: 27.01.2021 8:00 - 13:00
Kde: online

Detailní informace:

Smart Business Festival CZ – Festival chytrého podnikání – nabízí zejména malým a středním firmám,#### a nejen jim, každoroční přehled nových příkladů dobré praxe a nabídek spolupráce. Letos se zaměří na úspěšnou obnovu české ekonomiky a společnosti s využitím digitálních inovací.

Smart Business Festival CZ je informační, prezentační, kontaktní a networkingová akce zaměřená na propagaci inovativních projektů, nástrojů a technologií, ukazující jak podnikat efektivně. Akce zároveň slouží k rozvoji digitální ekonomiky a společnosti. 
V letošním VI. ročníku Smart Business Festivalu CZ nabývá naše dlouhodobé zaměření zvláštního významu na pozadí socio-ekonomické krize spojené s probíhající pandemií.

V rámci letošního programu si můžete poslechnout plány české vlády směřující k postcovidové obnově ekonomiky a společnosti s využitím digitálních inovací, přineseme nové zkušenosti a dobré praxe z Evropy a shrneme zkušenosti z regionální série Digitální transformace 2020. Zároveň představíme všechny české kandidáty na evropské digitální inovační huby.

Buďte s námi přitom v teple svých kanceláří a domovů – online!

Program akce k nahlédnutí zde.

Smart Busienss festival_2021.jpg