Technologické centrum Praha

!DŮLEŽITÉ! Odložení akce Finanční aspekty programu Horizont 2020

...známe cenu myšlenky

!DŮLEŽITÉ! Odložení akce Finanční aspekty programu Horizont 2020

Kontakt na pořadatele

Lenka Chvojková, Aneta Hlavsová

finance@tc.cz

Typ akce: seminář
Kdy: 25.03.2020 9:00 - 15:00
Kde: Technologické centrum, Ve Struhách 27, Praha 6

Detailní informace:

Dovolujeme si vás upozornit, že vzhledem k současné situaci jsme s lítostí museli rozhodnout o posunutí akce FINANČNÍ ASPEKTY PROGRAMU HORIZONT 2020, #### která se měla konat tuto středu 25. března, na neurčito. V tento okamžik nejsme schopni zajistit obsahově a technicky kvalitní streamování akce, ke kterému je třeba, aby se sešlo více přednášejících, organizátorů i techniků na jednom místě. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. 

V ideálním případě se všichni sejdeme v Technologickém centru AV ČR v náhradním termínu na podzim tohoto roku.

Pokud měl být tento seminář vaší první exkurzí do finančních pravidel programu Horizont 2020, doporučujeme vám tuto brožurku, která systematicky popisuje základní finanční pravidla a principy projektů H2020. Také pro vás vyvíjíme stále nová naučná videa,
k jejichž zhlédnutí bychom vás touto cestou rády pozvaly.

Zároveň pro vás neustále pracujeme i nadále. Pokud budete mít jakékoliv dotazy k finančním aspektům programu H2020, neváhejte nás prosím kontaktovat na adrese finance@tc.cz.

Další kontakty naleznete také na stránkách H2020, kde vás v sekci Novinky upozorňujeme na aktuality k Horizontu 2020, novým akcím, ale i k přípravě nového rámcového programu Horizont Evropa. 

Děkujeme vám za pochopení.

Přejeme vám pevné zdraví a těšíme se na viděnou, 
vaše finanční NCP, 
Aneta Hlavsová a Lenka Chvojková.