Technologické centrum Praha

Školení projektových manažerů zemí V4 v Bruselu- odloženo

...známe cenu myšlenky

Školení projektových manažerů zemí V4 v Bruselu- odloženo

Typ akce: školení
Kdy: 20.04.2020 - 22.04.2020
Kde: Brusel, Belgie

Detailní informace:

Školení se v důsledku současné situace odkládá, možný termín je 15.-17. června 2020. Sledujte náš web
a stránky CZELO.####
 

Česká styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace (CZELO) společně s Polskou styčnou agenturou pro výzkum (PolSCA), Stálým zastoupením Maďarska při EU a Slovenskou styčnou kanceláří pro výzkum a vývoj (SLORD) organizuje v termínu od 20. do 22. dubna 2020 další edici „Školení projektových manažerů zemí Visegrádské čtyřky (V4) v Bruselu“.

Cílem školení je zvýšit odborné kapacity projektových manažerů poskytnutím informací s přidanou hodnotou z Bruselu a rozšířit jejich povědomí o politickém kontextu evropského výzkumu a o programech a iniciativách přesahujících rámcový program Horizont 2020. Kancelář CZELO řadí stáže projektových manažerů mezi své standardně poskytované služby, nicméně díky organizaci ve větším formátu mohou účastníci absolvovat intenzívní třídenní program, který zahrnuje jak řečníky z Evropské komise, tak řadu expertů se zkušenostmi z praxe.
Předběžný program školení naleznete zde.

V případě zájmu o účast na školení se prosím zaregistrujte zde.
Přihlašovat se je možné do 28. února 2020. Úspěšní kandidáti budou informováni nejpozději do 23. března 2020.

Vzhledem k omezenému počtu míst (celkem 35 a 7 za ČR) budou kandidáti posuzováni na základě motivačního dopisu, který je součástí registračního formuláře. V případě více zájemců z jedné instituce bude akceptován pouze jeden. Výzva je určena pouze pro instituce se sídlem v ČR působící v oblasti VaVaI.

Účast na školení je bezplatná. Cestovní náklady a ubytovaní musí být hrazeny ze strany vysílající instituce a není možné je financovat
z projektu CZELO4.