Technologické centrum Praha

Již 15 let pomáháme malým a středním firmám na zahraniční trhy

...známe cenu myšlenky

Publikováno: 04.12.2023 Typ publikace: Články v externích časopisech

Již 15 let pomáháme malým a středním firmám na zahraniční trhy

Již 15 let pomáháme malým a středním firmám na zahraniční trhy

Soubory:

Články ke stažení:

Mezinárodní síť na podporu malého a středního podnikání Enterprise Europe Network (EEN) je zde pro firmy již 15 let. Za tuto dobu pomohla mnoha firmám najít zahraniční partnery nebo uspět s produkty na zahraničních trzích. Poradila českým společnostem, kde najít financování pro další rozvoj, jak si chránit své duševní vlastnictví, jakým způsobem digitalizovat nebo kde je možné ušetřit náklady díky zavádění udržitelných technologií. Enterprise Europe Network je zastoupena ve více než 50 zemích světa, kde ji reprezentuje na 600 partnerských kanceláří.
V České republice síť díky šesti partnerům pod koordinací Technologického centra Praha svou činností a službami pokrývá celé území republiky. Dne 27. listopadu 2023 oslavila síť Enterprise Europe Network v České republice svou 15letou historii konferencí v pražském hotelu Clarion, na které představila více než 100 účastníkům partnery projektu, širokou nabídku poskytovaných služeb a v neposlední řadě také ve spolupráci se svými klienty ukázala pozitivní přínosy služeb na konkrétní firmy.

A v jakých oblastech vám pomohou služby sítě Enterprise Europe Network posunout se před konkurenci?

Inovace - EEN pomůže najít inovační potenciál ve vaší firmě a vytvořit strategii k využití tohoto potenciálu pro další růst. S EEN specialisty můžete konzultovat inovační nápady a oni vám poradí, jak je realizovat a ochránit před konkurencí.

 

Celý článek, publikovaný v týdeníku Euro 48, si přečtěte v přiloženém souboru.