Technologické centrum Praha

Science Café s Luďkem Hynčíkem

...známe cenu myšlenky

Science Café s Luďkem Hynčíkem

Kdy: 03.10.2019
Kde: Brusel (Belgie)

Detailní informace:

Luděk Hynčík_Science Café.jpgČeská styčná kancelář pro výzkum, vývoj a inovace (CZELO) vás společně se svými partnery srdečně zve na v pořadí již patnácté Science Café,#### které se uskuteční dne 3. října 2019 od 19:00 v Plzeňském domě v Bruselu.

Naším hostem bude Luděk Hynčík, prorektor pro výzkum a vývoj a ředitel ústavu Nové technologie – výzkumné centrum Západočeské univerzity v Plzni, který je také viceprezidentem mezinárodního sdružení automobilových společností (FISITA) a hostující profesor na čínské univerzitě „Tianjin University of Science & Technology“
Luděk Hynčík se ve svém výzkumu zaměřuje na modelování a monitorování lidského těla, biomechaniku a mechaniku diskrétních systémů. Specializuje se na virtuální modely lidského těla využitelné pro analýzu rizika poranění v dopravě.

Science Café je diskuzní večer mezi vědci a zájemci o vědu z řad široké veřejnosti a dává účastníkům možnost se v neformálním prostředí zeptat na to, co je zajímá z dané oblasti.

Pozvánka na Science Café zde a registrace viz odkaz níže.

Science Café organizují společně CZELO, Kancelář Jihomoravského kraje pro meziregionální spolupráci, p.o., České centrum
v Bruselu, Velvyslanectví České republiky v Bruselu, Evropská kancelář Plzeňského kraje v Bruselu a Zastoupení Prahy při EU.